Сотні щасливих сімей

Ми з чоловіком звернули увагу на компанія "Гуцульські майстри" ще рік назад. Для чоловіка який мав справу з будівництвом, було важливо якість будівництва. Для мене, як для кожної жінки, щоб було красиво і затишно. Вже побудували дерев'яний будинок із бруса. Нам все сподобалося, дякуємо команді "Гуцульських мастрів" за якість, красоту і гуцульську говірку ЙО!))

Струк Ангеліна

Висловлюємо подяку працівникам компанії "Гуцульські майстри" за втілення нашої мрії - прекрасний, теплий і затишний дерев'яний будинок! Дякуємо всьому колективу, від архітекторів до будівельників за чіткута злагоджену роботу, за терпіння і розуміння.

Василь Васильович

Живемо в дерев'яну будинку який побудувала компанія "Гуцульські майстри" вже третій рік, опалювальна площа становить 149м.кв., витрата газу за рік на опалення, гарячу воду і приготування їжі становить менше 2500м. куб., при комфортній температурі вприміщеннях, що оплачується за мінімальним тарифом.

Ковальський Валерій

У мене ділянка над урвищем і я боялася побудувати дерев'яний будинок, шукала полегшений варіант. Фірма запропонувала мені звести будинок швидко і якісно. Привезли дерево, металочерепицю, труби зливні і почалося. Хлопці працювали з 6 ранку і до пізнього вечора. Дружно, швидко і злагоджено. Будинок ріс на очах, я навіть не могла собі уявити, що через 42 дні у мене буде стояти будинок, що називається «під ключ». Звичайно, були свої складнощі, а саме: будували в самий розпал пляжного сезону, відпочиваючих багато і вони просили не стукати до 9 ранку, потім коли діти у сусідів днем ​​спали — бригада також не могла працювати, «робочі трохи нервували».

Перехрестова Ніна